O Nas

Firma istnieje od 2004 roku, proponuje Państwu profesjonalną i kompleksową usługę przygotowania projektów, wizyt dekoratora w domu u klienta, szycia dekoracji, sprzedaży i montażu karniszy, rolet, żaluzji, konserwacji i prania firan. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, hotele i restauracje jak również firmy i instytucje.

Aby byli Państwo zadowoleni z wystroju swojego domu czy hotelu nasi projektanci pomogą Państwu w wystroju okien, począwszy od projektu do jego realizacji. Odpowiednio dobrany kolor, deseń, struktura tkaniny potrafi stworzyć niepowtarzalny klimat i podkreślić indywidualny styl pomieszczenia.
Nasi projektanci posiadając odpowiednią wiedzę i doświadczenie, czuwają nad tym, by zaaranżowana przestrzeń uwypuklała przemyślaną koncepcję harmonizującą stylistycznie z wystrojem pomieszczenia.
Wcielamy w życie najnowsze światowe trendy w sztuce dekoracji wnętrz. Efekt musi być oszałamiający!.
Proszę pamiętać, stosujemy najnowsze technologie, najnowsze wzornictwo i oryginalne nowatorskie rozwiązania. Posiadamy bogatą ofertę tkanin dekoracyjnych, zasłon, firan, gipiur i tkanin obiciowych.

Kolekcje wzorów tkanin obiektowych (o podwyższonym standardzie)
Tkaniny trudnopalne i niepalne z polskimi atestami (obecnie wymagane przepisami p.-poż.). Tkaniny zaciemniające (blackout) wzorzyste i jednobarwne.
Rolety, żaluzje, plisy, wszystkie typowo obiektowe (także elektryczne).
Karnisze specjalistyczne z systemami elektrycznymi lub na podczerwień.

 

Nowoczesne projekty i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

W naszej pracy kierujemy sie przede wszystkim profesjonalnym wykonaniem dekoracji, stawiamy na jakość i niepowtarzalność.